[Panorama 360×6] Stadion miejski Jagielloni. Białystok. Dzień otwarty.

W niedzielę 18 sierpnia na nowo budowanym stadionie Jagielloni (czyli na zbudowanej połówce) odbył się dzień otwarty, podczas którego można było zobaczyć miejsca, które na codzień nie są dla każdego dostępne. Ale tłok. Kto chce może wykupić na rok lożę vip za 50 tysięcy złotych. Kto nie był może zobaczyć wirtualną wycieczkę. Nawigacja przez hotspoty, mapę i miniatury po lewej stronie. Możesz wcisnąć przycisk pełnego ekranu.

2 Odpowiedzi

  1. Szkoda że miasto zamiast szukać inwestorów i stwarzać im warunki do powstawania nowych miejsc pracy w mieście gdzie bezrobocie sięga ponad 30% wydaje kupę kasy na stadion dla kiboli który był wielokrotnie niszczony i demolowany a w ramach redukcji kosztów na co dzień było tam targowisko teraz utopią kupę kasy nie będzie z czego to badziewie się miało utrzymać i znowu obywatele będą dokładać do tego interesu bo podupadający klub nie ma gdzie piłki sobie pokopać (bo na zwykłej łące to już nie łaska jeszcze jakiś pasikonik w dupę ugryzie)

  2. rewelacyjna relacja. Co prawda nie mogła tam być ale relacja sprawiła ze chociaż przez chwilę poczułam się jak na swoim stadionie :) Dziękuję za to.

Zostaw Komentarz

Wpisz wynik działania. Komentarze przed publikacją są moderowane. *